Plasty notebooků a plastové kryty notebooků Asus, případně kryty notebooků z kovů jsou náhradní díly pro notebooky Asus, které chrání vnitřní funkční části notebooků před poškozením, zajišťují mechanické funkce notebooku a v neposlední řadě vytvářejí design konkrétního modelu notebooku, kterým se notebook odlišuje od svých konkurentů. Z toho důvodu je udržování krytů a plastů notebooku Asus potřebné nejen k zachování jeho funkčnosti, ale je také žádoucí z důvodu estetických, protože vnější vzhled notebooku Asus prezentuje osobnost jeho majitele na veřejnosti. Náš servis notebooků Asus provádí výměny plastových krytů na všechny modely notebooků Asus.

Proč dochází k poškození plastových krytů notebooků Asus

Plasty a kryty notebookůVnější plastové kryty notebooků Asus jsou vystaveny mnoha nepříznivým vnějším vlivům a chrání funkční útroby notebooku před poškozením těmito vlivy. Z toho důvodu jsou to právě plasty a kryty notebooků, které odnesou špatné zacházení s notebookem jako první a ochrání tak před zničením pro provoz mnohem důležitější interní součástky notebooku Asus.

Mezi vlivy poškozující plastové kryty notebooku Asus patří

  • Nárazy, otěr, pády notebooku Asus
  • Zatížení notebooku jinými předměty například při převozu autem
  • UV záření a tepelné záření slunce a jiných světelných a tepelných zdrojů
  • Tepelné záření součástek vlastního notebooku Asus
  • Vlhkost a stříkající kapalina (voda, lidský pot, nápoje)
  • Opotřebení a zvýšená tuhost pantů displeje notebooku Asus
  • Nesprávná hrubá manipulace uživatele s notebookem Asus
  • Únava materiálu při běžném používání notebooku Asus – ulomení dílů

Jak poznáme poškozené kryty a plasty notebooku Asus a proč je nutné je vždy vyměnit

Výměna plastů notebooku AsusJako jedna z mála součástí notebooku Asus nepotřebují poškozené plasty a kryty odbornou diagnostiku – jejich poškození bývá téměř vždy zjevné a viditelné pouhým okem.

Přesto je potřeba notebook Asus občas pozorně prohlédnout – i sebemenší téměř neviditelné praskliny mohou při zanedbání výměny poškozených plastů způsobit druhotně poškození dalších částí notebooku Asus.

Například oddalovaná výměna prasklých plastů displeje bude mít po určité době za následek poškození vlastního LCD panelu Asus, včas nevyměněná mechanika s ulomeným plastovým čelem zase způsobí zanesení vnitřního prostoru notebooku prachem, špatné chlazení a postupnou degradaci základní desky. Nalomený plast v oblasti pantů displeje může zase ostrými úlomky prodřít svazek kabelů vedoucí k displeji a způsobit zkrat a poškození displeje nebo základní desky notebooku Asus.

Plasty a kryty Vám odborně vymění náš servis notebooků Asus

Nejste odborníkem na servis notebooků Asus a obáváte se, že byste mohli při výměně plastových krytů Váš notebook Asus poškodit ? Nevadí – náhradní díly na notebooky Vám ochotně vymění náš specializovaný servis notebookůObjednat servis notebooku Asus

Objednáte opravu notebooku, náš servis notebooků Asus zajistí odvoz Vašeho notebooku do našeho notebook servisu a notebook se Vám vrátí opravený včetně odborně namontovaného náhradního dílu.

Navíc Vám náš servis notebooků Asus poskytne plnou záruku na montáž dílu. Notebook servis Asus zajistí odvoz notebooku Asus k opravě z jakéhokoli místa v ČR a po opravě jej zase zpět doručí. Zpracování cenové nabídky opravy zpracuje náš servis notebooků zdarma a Vy se v klidu rozhodnete, zda chcete opravu notebooku Asus realizovat.

Prodáváme plasty a kryty na notebooky Asus také samostatně

Jako dovozci náhradních dílů pro notebooky zásobuje náš Asus servis řadu tuzemských servisů notebooků náhradními díly. Náhradní díly pro notebooky - E-SHOP Nechcete-li z nějakého důvodu svěřit přes naše doporučení notebook Asus s poškozeným plastovým krytem našemu servisu a chcete si opravu provést sami, pak můžete potřebný plastový kryt objednat v našem eshopu a provést jeho výměnu svépomocí.

Přesto doporučujeme zvážit všechna rizika a nemáte-li k tomuto postupu zvláštní důvod, pak je lépe přenechat výměnu krytu notebooku Asus odbornému servisu.

Plastové kryty na notebooky

Prodáváme a montujeme plastové kryty na notebooky také do ostatních značek notebooků.